Żydzi, żydzi… znowu żydzi. A w tle Waszczykowski, AJC i złodziejka kosmetyków z B’nai B’rith [WIDEO]

Wielu z Was często zadaje pytanie, dlaczego tak często zajmuję się tematem społeczności żydowskiej. W filmie udzielam odpowiedzi. Ponadto opowiadam o żydoamerykańskiej organizacji pozarządowej American Jewish Committee, którą sprowadza do Polski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski oraz opowiadam o współpracownicy żydowskiej loży masońskiej B’nai B’rith, która miała kierować warszawskim biurem AJC, ale realizując talmudyczne postulaty, została złapana na okradaniu „gojów” z luksusowych kosmetyków wartych ponad 1600 zł i po cichu podała się do dymisji.

25 komentarzy do “Żydzi, żydzi… znowu żydzi. A w tle Waszczykowski, AJC i złodziejka kosmetyków z B’nai B’rith [WIDEO]

 1. Zaczyna być ciekawie. Wszędzie śledzący, podsłuchujący, źli, obłudni, obleśni żydzi.
  Czy to wyniosłeś w genach, czy dopiero później zydzi zapakowali cię od tyłu i od tej pory nie jesteś sobą Jacku Międlarze, sfrustrowany były szamanie sekty watykańskiej, nienawidzący wszystkiego, co semickie, jednocześnie wznoszący modły do bożka z tegoż semickiego narodu pochodzącego, wymachujący bajką napisaną przez semitów.
  Wieszczę ci upadły szamanie koniec kariery medialnej, leczenie psychiatryczne lub co gorsza wyrzucenie na smietnik historii.
  Po liczbie komentarzy na tym nieszczęsnym blogu, jak i na twoim kanale YT, widać wyraźny spadek zainteresowania twoją osobą.
  Zamiast istnieć, jako szaman w największej (było nie było) sekcie religijnej, postanowiłeś dołączyć do marginesu, ale może i dobrze, bo dzięki takim frustratom, jak ty owieczki masowo zaczynają odchodzić z jedynie słusznej drogi i wybierają swoją, mając w głębokim poważaniu facetów w czerni, przebierających się w damskie sukienki, obwieszonych biżuterią, z nakryciami głowy od producentów cukru i budyniu.
  I cytując wielkiego pisarza (niezyjącego) polskiego mozna stwierdzić, co następuje:
  „Po jękach i krzykach twoich zmiarkować można, że snadnie ktoś ci był wielki psychiczny ból
  zadał w pacholęcych latach twej podłej egzystencji”.

  • „Wszędzie śledzący, podsłuchujący, źli, obłudni, obleśni żydzi.”
   Dokładnie tak, do nich z zażaleniami, Narrenturmie. Uważaj, żeby ci Prawdziwy Polak Katolik @ Marzec 21, 2017 o 4:00 pm nieogolił czupryny buhaha

 2. Jak Polacy byli pod zaborami to interesowało ich funkcjonowanie zaborców. Tak samo interesowało naszych przodków funkcjonowanie niemieckich hitlerowców za czasów wojny czy rosyjskich oraz żydowskich oprawców za bolszewickiego okupanta. To dlaczego miałoby Polaków nie interesować funkcjonowanie ciemiezycieli z kondominium niemiecko_rosyjskiego pod żydowskim zarządem powierniczym ? Powinien to być temat nr 1, ale jest w wyniku działań dywersantow na różnych płaszczyznach celowo przemilczany. Należy bacznie obserwować jakie agentury ten istotny temat
  zamiataja pod dywan.

  • Jak mają obserwować, gdy na starcie są zwiedzeni przez przemączałyh urzytecznyh i sóper-agentuf fpływó, nawijających o „kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym”…
   Dostałeś od Boga mózg, żeby samodzielnie myśleć:
   – ruskie sobie nad Wisłę USraelickie czołgi sprowadziły? wyrzutnie przeciw sobie budują w Polin?
   – moskale Macierewicza krypto-żydłaka Singera na stołek wsadziły we Wszawie, by im do Kaliningradu się wtranżolił?
   – kremlowcy rurę przez Polin zamknęły, żeby wydać ruble na drugą pod Bałtykiem?
   – putinowcy szczują z Wszawy na Białoruś, najlepszego po tej stronie sojusznika?
   – kacapy wysyłają swoich z Wszawy na Majdan, wspierają hojnie z Polin zbrojenia oliparchatu kijowskiego, który morduje etnicznych Rosjan w Donbasie, na Krym się wygraża?

   Puknij się w czachę, tylko nie za mocno, bo echo mnie w Kanadzie dojdzie buhaha

 3. Witam – Księdza patriotę ! Wciągu długiego naszego życia, tak wiele osób nas zawiodło, że teraz ciężko komukolwiek zaufać, Ma ksiądz bardzo dużą wiedzę, mimo młodego wieku, wszystkie możliwe książki o tematyce żydowskiej są nam znane . Znamy doskonale mentalność żydowską, nie dziwi nas zachowanie Żydówki, oni to mają w kodzie genetycznym po protoplaście Żydów Kainie. Potomstwo Kaina istnieje , od zarania ludzkości- walczy z Bogiem w Trójcy Świętej i z ludźmi. W ostatnim stuleciu walka się nasiliła, diabeł i jego potomstwo Żydzi Kainici i słudzy szatana, masoneria dążą do pokonania Boga w Trójcy Świętej i opanowania świata, „Na nic zakusy duchów złych i próżne ich zamiary”. Potomstwo niewiasty, zmiażdży głowę szatanowi i jego potomstwu, wystarczy podważyć ich system pieniężny ” złoty cielec” Nowa ekonomia technologiczna istnieje od wielu lat , nie można się z nią przebić, oparta jest na prawie naturalnym, Ewangelii Chrystusowej i naukach św. Tomasza z Akwinu. Z Bogiem.

 4. A co — są tematy zakazane?
  Przypuśćmy, ze bylibyśmy częścią żydostwa, np. obywatelami jakiegoś żydowskiego obwodu autonomicznego w Rosji. Wtedy nie mielibyśmy prawa poruszać globalnego zła płynącego od żydłactfa? Polonofobia i de facto okupacja Polski to tylko malutka część ucisku żydłackiego na świecie: https://piotrbein.wordpress.com/my-research-papers/
  Z powodzeniem demaskują żydłactfo sprawiedliwi Żydzi, np. pro-palestyński Jewish Voice for Peace, anty-syjonistyczni żydzi ortodoksyjni w USA i Izraelu… przekonwertowani na prawosławie żydzi Nataniel Kapner (USA) i Adam Szamir (Rosja, Szwecja), a na katolicyzm — Henry Makow (Kanada)… badacze historyczni Szlomo Sand (Izrael) i Jon Christopher Bjerknes (USA)… naukowcy np. Vanunu (Izrael), publicyści np. Gilad Atzmon (Izrael), medycy np. Gabor Matte (Kanada)…
  „Monolit” syjo-żydowski to mit, utwierdzany durnym gojom przez hasbarę syjonistów. Inaczej straciliby uzurpowaną „władzę” nad żydostwem światowym, z ramienia ż-banksterii — „rodziców” syjonizmu i NWO.

 5. Chciałbym re-blogować wpisy, co ułatwiłoby mi redagowanie 2 blogów.
  Czy Admin byłby uprzejmy aktywować re-blogging? W sterówce bloga WordPress, jest to w bloku Ustawienia/Settings, pod Dzielenie Się/Sharing:
  „WordPress.com Reblog Button” –> „Show the Reblog button on posts”

  Z góry dziękuję i szalom! :)))

 6. Kaieze Jacku: nie wiem jak sie z Ksiedzem skontaktowac dlatego pisze moja prosbe pod tym artykulem. Ewangelia na dzisiaj o rozmowie Jezusa z Samarytanka przy studni. Prosze o wyjasnienie o czym Jezus mowil? a konkretnie to ‚woda zywa’- co to jest? czy to jest wiara w Jezusa? A NASTEPNIE „””””Wierz Mi, kobieto, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcili Ojca.Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. Bóg jest duchem; potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie.”
  O jakiej godzinie Jezus Mowi? o swojej smierci kiedy on stanie sie ofiara ostateczna za nasze grzechy i dlatego nie bedzie juz ofiar w swiatyni? ani na gorze o jakiej gorze mowi Jezus-o Moria? ze swiatynia?Co to znaczy oddawac czesc Ojcu w Duchu i prawdzie? Za nic nie moge zrozumiec tej perykopy.

 7. Waldemar Kodur mówi
  Żydzi na Dolnym Śląsku – Utracone marzenie. Powojenne żydowskie osadnictwo na Dolnym Śląsku – Kamila Baranowska

 8. Waldemar Kodur mówi
  Nowe stare święta -Musisz to wiedzieć(199)Francuska fundacja(Sorosa?)chce zastąpienia świąt na islamskie i żydowskie!

 9. Czy Ksiądz poświęcił by moją nową brzytwę, którą kupiłem po apelu Księdza wielebnego celem ucinania łbów lewakom, żydom, ateistom i onanistom.
  Byłem już w kilku kosciołach, ale żydowscy księża odmawiają, więc liczę na Księdza.
  Z Bogiem i na pohybel lewackiej zgrai!

  • Jak można skojarzyć brzytwę ? z obcinaniem głowy?
   normalnie załamały mi się ręce.
   Sam bym chętnie ogoliłbym się nią
   gdyż, kiedyś oglądałem film o goleniu się brzytwą,
   i włosy na brodzie,są precyzyjnie ogolone.
   Ale to trzeba mieć, umiejętność.
   bo to nie jest takie łatwe, jak maszynką jednorazową.
   chociaż maszynką jednorazową też łatwo się skaleczyć.
   Jeżeli ktoś ma delikatną skórę.

   A co z widelcem który służy do jedzenia?
   Czy jak ktoś by mi powiedział podaj Mu widelec, to podczas podawania tego widelca
   to czy ktoś namawiałby mnie do próby zabójstwa?

   Czyżby maszynka jednorazową do golenia która zastąpiono brzytwą
   za każdym razem gdy goliłem się ryzykowałem swoje życie??

   • * Czyżby maszynka jednorazową do golenia która zastąpiono brzytwe
    za każdym razem gdy goliłem się ryzykowałem swoje życie??*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *