Niedoszła szefowa Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) to złodziejka kosmetyków i współpracownica loży B’nai B’rith. Żydowski falstart. Nie zdążyli otworzyć w Polsce biura, a już się zdemaskowali!

27 marca w Warszawie ma zostać otwarte biuro niezwykle wpływowej organizacji żydowskiej w USA. Ważne wydarzenie dla ministra Witolda Waszczykowskiego i pouczającej Polaków żydowskiej organizacji zostało przyćmione skandalem wówczas szefowej warszawskiego biura.

Była ambasador Bułgarii w USA Elena Poptodorowa, która pierwotnie miała kierować biurem American Jewish Committee, w poniedziałek została zatrzymana na warszawskim lotnisku. Została przyłapana na kradzieży luksusowych kosmetyków o łącznej wartości 1640 zł. Niedoszła szefowa żydowskiej organizacji twierdzi, że ze sklepu wyszła z perfumami przez pomyłkę. Następnego dnia podała się do dymisji.

PRZECZYTAJ (KLIK): KOMITET ŻYDÓW AMERYKAŃSKICH Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE. KOGO DO EUROPY SPROWADZA POLSKI MSZ?

Ciężko uwierzyć, by Poptodorowa przez pomyłkę wyniosła luksusowe perfumy. Prawdopodobnie wzięła sobie do serca wpisane w istotę AJC talmudyczne słowa, że goja można okradać bez konsekwencji.
Jak Żyd okradnie od goja, może sobie zatrzymać. (Sanhedrynu 57a)

No cóż, Pani Poptodorowa zdemaskowała żydowską organizację, zanim ta zaczęła oficjalnie zaczęła działać w Warszawie. W całej tej sytuacji rodzi się pytanie, dlaczego ta informacja nie powędrowała na jedynki mediów? Wyobrażacie sobie, że na kradzieży zostaje przyłapany prominentny polski polityk, a sprawa przechodzi bez echa?

Bułgarska polityk jest ściśle związana z najstarszą żydowską lożą masońską w Polsce B’nai B’rith (Polin), która została wskrzeszona w 2007 roku z inicjatywy prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

B’NAI B’RITH to stowarzyszenie żydowskie o charakterze bractwa, założone w 1854 r. w USA. „B’nai B’rith” w języku hebrajskim oznacza: „Synowie Przymierza”. Jego celem jest podtrzymywanie tradycji i kultury żydowskiej oraz walka z antysemityzmem. Zgodnie z deklaracją założycieli główną ideą stowarzyszenia jest “jednoczenie Żydów w imię najwznioślejszych ideałów, a zarazem ideałów całej ludzkości […]; obrona religijnego i duchowego dziedzictwa Przymierz poprzez działania na niwie edukacyjnej i duchowej zwłaszcza wśród młodzieży […]; walka z jawnym lub z utajonym antysemityzmem.” Członkowie stowarzyszenia nazywają się „Braćmi”, przechodzą „inicjacje” i spotykają się w lożach […]”

Loża B’nai B’rith jest jedną z najbardziej wpływowych lóż masońskich na świecie. Godłem i znakiem rozpoznawczym B’nai B’rith jest siedmioramienny świecznik – menora (na wzór tego, który znajdował się w Świątyni w Jerozolimie), stąd łatwo się domyślić, że należeć do niej mogą jedynie żydzi. Według oficjalnych danych, na całym świecie loża liczy ponad 600 tysięcy członków. Krótko mówiąc, loża rozpościera swoje macki na wszystkie wpływowe grupy społeczne, a realizacją imperialistycznych postulatów, trudzi się rozwojem tzw. przemysłu holocaustu.

Czy już wiecie dlaczego media głównego nurtu przemilczały skandal w wykonaniu niedoszłej szefowej AJC?

Więcej na temat loży B’nai B’rith jeszcze będę pisał.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

7 odpowiedzi na „Niedoszła szefowa Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) to złodziejka kosmetyków i współpracownica loży B’nai B’rith. Żydowski falstart. Nie zdążyli otworzyć w Polsce biura, a już się zdemaskowali!

 1. normalny mówi:

  No cóż. Najlepszym znawcą wszystkich cywilizacji , w tym żydowskiej był śp Feliks Koneczny. Kto czytał jego arcydzieła nie mogą go dziwić takie i jeszcze gorsze zachowania. Najgorsze jest to, że jeśli wyższa cywilizacja jaką jest cywilizacja nasza, łacińska, miesza się z inną lub innymi, niższymi, to zdaniem Konecznego wychodzi to na złe tej wyższej. Dlatego Polska jest od dłuższego czasu gnebiona różnymi plagami na każdym stopniu cywilizacyjnym włącznie z religijnym _judeochrzescijanstwo .

  • Stan mówi:

   W Polsce jeszcze judeochrześcijaństwo nie miało takiego wpływu jak na zachodzie. Odłamy luteranizmu (judeochrześcijaństwa) tam się najbardziej rozwinęły. widzimy do czego zmierza Europa Zachodnia. Chociaż jego elementy trafiają do katolicyzmu poprzez fałszywy ekumenizm. Koniecznie ludzie muszą się obudzić.

   • Hanna Kuźnicka mówi:

    nie ma czegoś takiego jak „judeochrześcijaństwo”, polecam wykład na ten temat dr Ewy Kurek na youtube

 2. rycerz ducha mówi:

  Żydowska loża B’nai B’rith (Marian Miszalski, dr Jan Przybył) https://www.youtube.com/watch?v=0xjhhkK1qL4

 3. Janek S mówi:

  Co jest takiego w tej talmudycznej filozofii, że narzucają ją całemu światu, w sytuacji gdy nikt tego nie chce a rodzi przy tym niechęć do tej nacji? Należy oddać cześć Prezydentowi Mościckiemu, który zdelegalizował Bnai Brith, ale niestety, Lech Kaczyński ja przywrócił. Jakby tego było mało, Komitet Żydów Amerykańskich bedzie otwierał swoje placówki w Polsce. Mało im, że w Parlamencie Europejskim maja swój parlament żydowski, to jeszcze pozwalają sobie na obrady w Polsce! Faktem jest, że nigdy jak społeczność nie zabiegali o dobro państwa, które udzielało im tak wiele przywilejów, a zwykli Polacy schronienia! Dla nich państwa są przeszkodą, dla nich liczą się tylko indywidualne interesy!

 4. aleksander mówi:

  ,,W całej tej sytuacji rodzi się pytanie, dlaczego ta informacja nie powędrowała na jedynki mediów?”.
  Odpowiedź: ,,Polska istnieje teoretycznie”.

 5. Aerotte mówi:

  I will right away grab your rss feed as I can’t find your email subscription link or newsletter service. Do you have any? Please let me know so that I could subscribe. Thanks.
  http://mins.pw/96766
  http://go.xperian.ir/93591
  action shooting game
  online free game shooter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ