„Dlaczego Żydzi czują się urażeni, gdy mówi się do nich per Żydzie”? FB kasuje pytanie! Milczy gdy szargana jest świętość JPII! INTERWENIUJEMY! (18+)

Gdy zagranicą ktoś powie do mnie per „Polaku” to odczuwam dumę. W dziedzictwo, z którego wyrastam, istotowo wpisana jest szlachetność, odwaga, personalizm chrześcijański i bogata kultura. Tymczasem, bardzo często  gdy do Żyda mówi się per „Żydzie”, czują się bardzo urażeni… W sumie staram się ich zrozumieć. Kto odczuwałby dumę i chlubiłby się z dziedzictwa ksenofobii i rasizmu, zapisane na kartach najważniejsze żydowskiej księgi – Talmudu? Kto chciałby identyfikować się z historią społeczności odpowiedzialnej za rozwój komunizmu, masonerii oraz bratobójstwa.

Kilka dni temu na Facebook’u  opublikowałem wpis, w którym zadałem niewinne pytanie „Dlaczego Żydzi czują się urażeni, gdy mówi się do nich per Żydzie?”Administracja portalu społecznościowego powyższy wpis uznała za… „spam”. Jak widać, społeczność żydowska na Facebook’u jest nietykalna.

Tymczasem szarganie polskości i katolicyzmu jest na porządku dziennym, a administracja Facebooka nie interweniuje. Na grupie zamkniętej „Tylko Andrzej Duda-Tylko PiS” (KLIK), w sposób wyjątkowo obrzydliwy obrażany jest Jezus Chrystus oraz Jan Paweł II. Nie blokuje się kont tych, którzy publikują bluźniercze wpisy, ale tych, którzy zgłaszają je samej administracji. O jakich wpisach mowa? Zobaczcie sami. (18+)

Interweniujemy i masowo zgłaszamy tę stronę administracji FB.

 

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

26 odpowiedzi na „„Dlaczego Żydzi czują się urażeni, gdy mówi się do nich per Żydzie”? FB kasuje pytanie! Milczy gdy szargana jest świętość JPII! INTERWENIUJEMY! (18+)

 1. Katechizm Kościoła Katolickiego poucza za synodem toledańskim, że Ojciec jest tym
  samym, co Syn i Duch Święty, lecz nie jest tym samym, kim jest Syn i Duch Święty. Następnie
  stwierdza to samo o Synu i Duchu Świętym.
  No to skoro tak, to dlaczego teolodzy definiują Jedynego Boga jako „Trójjedyny?”
  Powtórzę : według Katechizmu Kościoła: Ojciec jest tym
  samym, co Syn i Duch Święty, lecz nie jest tym samym, kim jest Syn i Duch Święty. Następnie
  stwierdza to samo o Synu i Duchu Świętym.

  No to jak skoro jest tym samym, a zarazem nie tym samym to jak trój jedyny?
  Skoro jest Jedyny… i Tym samym, a zarazem nie tym samym.
  albo jestem mądry i ja to rozumiem, albo jestem głupi i nie rozumiem.

  Trójedyny – 3 razy jedyny?
  Jedyny podzielny na 3 ?
  Czy jak?

  Czyżby Określenie Trójjedyny- nie znaczyło 3 razy, ten sam i wyłącznie ten sam?
  a co z Odrębnością Osób Boskich?
  Sprawdźmy…
  Odrębność Boskich Osób jest odwieczna, czyli że nigdy nie było tak, że istniał Ojciec, a
  nie istniał jeszcze Syn czy Duch Święty.

  Więc przecież Bóg jest Jeden. Nie Trój-Jeden. To skąd takie określenie 3-jedyny?
  Przecież to bez sensu….

  Wierzę w Kościół Katolicki i jeżeli ludzie będą znali chociaż podstawę Katechizmu i do tego będą czytali Pismo Święte – to uważam ze wtedy Wyznawcy Sam Sie Obronią. I Kościół przed upadkiem. Ale w takiej sytuacji, że teolodzy się kłócą i ludzie wierzą w rożny sposób w Jednym kościele – nie ma jak bronić nawet Jana Pawła 2:(

  • Myślę że nie musi Ksiądz zatwierdzać Mojego Komentarza powyżej, a nawet może go Ksiądz usunąć bo trochę tematyka komentarza nie pasuję do wpisu i do Tych Ordynarnych Wulgaryzmów skierowanych w Jana Pawła 2.

  • Rzymski Katolik mówi:

   Ponieważ masz problemy z wiarą katolicką, jedyną prawdziwą i jedyną zbawienną, odsyłam Cię do przestudiowania Katechizmu Katolickiego Piotra kard. Gasparri’ ego. Mam nadzieję, że w ten sposób dojdą do Ciebie prawdy wiary.

  • ULA.U. mówi:

   TO JEST MYSLENIE ZYWCEM WZIETE Z NAUCZANIA Jehowych. Mam niemal 70 lat i od zawsze słysze w kosciele o Bogu w Trojcy Jedynym-jako trzy osoby.-BOG OJCIEC, SYN BOZY i Duch ŚWIETY. Nasze wyznanie wiary mowi samo za siebie i my KATOLICY NIE MAMY Z TYM PROBLEMU. „WIERZE w Boga Ojca wszechmogacego.Stworzyciela nieba i ziemi ,i w Jezusa CHRYSTUSA,Syna Jego jedynego.pana naszego,ktory sie poczał z Ducha SWietego…..itd.

   • Tyle lat w Kościele i nie słuchało się Nauk Księży z Ambony którzy mówili na temat Pychy, a nawet cytowali Pismo Święte „Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje”. Naprawdę współczuję…
    a najbardziej szkoda mi tych Księży, bo na pewno wśród nich byli tacy którym zależało aby jak najwięcej osób wyniosło ich nauki…

 2. Azja mówi:

  Facebook to narzędzie szatana…bez dwóch zdań. Aż przykre oglądać takie publikacje.

 3. Damian_xyz mówi:

  Jedną taką stronę zgłaszam na fb co dzień, ale nic z tym nie robią.

 4. Rzymski Katolik mówi:

  Tak bluźnierczo działają wyłącznie diabły i ich ziemskie sługusy – lucyferianie. Diabły wiedzą jaki los spotka lucyferian – ciężkie, wieczne kary piekielne, ale lucyferianie są na tyle puści, prymitywni, pyszni, że nie do końca dochodzi do ich świadomości fakt, że staną tak jak każdy na Sądzie Bożym i Pan Bóg wykaże się swoją sprawiedliwością. Także nie wydaje mi się aby była przesadzona kara zasłyszana od duchownego i zarazem głoszona przez red. Stanisława Michalkiewicza polegająca na tym, że piekło jest przepełnione szatanami z bardzo długimi fallusami zaopatrzonymi w wielką ilość ostrych haczyków, którzy dają nieprzerwanie upust swoim chuciom wobec niepoprawnych grzeszników, a zwłaszcza bluźnierców. A że Żydzi wśród nich przodują ? No cóż. Przedsoborowy Kościół traktował ich adekwatnie. Wystarczy chociażby siégnąć do pism §wiétego Jana Chryzostoma czy tez Tertuliana.

 5. RacimiR mówi:

  Mi Facebook skasował zdjęcie ze strzelaniny w klubie dla gejów w Orlando, które podpisałem: strzelanina w klubie dla waginosceptyków.
  Za to „przestępstwo” dostałem też 3 dniowego bana.

  • A. mówi:

   Dajcie już spokój tym gejom – we własnym gronie niech robią, co chcą, to ich życie, póki nikogo nie krzywdzą ani nie nagabują do podobnych praktyk wszystko jest ok.To ich wybór.Nikt nie miał prawa do nich strzelać a inni nie powinni czuć z tego powodu zadowolenia – to dopiero jest chore : cieszyć się z czyjejś niepotrzebnej śmierci czy okaleczenia.

   Jeżeli zaś mówimy o tej grupie na fb- no cóż, to, że jest to obrzydliwe i wulgarne to raz, a dwa: jest to po prostu tandetne. Prowokować też trzeba umieć na jakimś poziomie (np. w celu wywołania dyskusji o poważnym problemie pedofilii, nie tylko w KK), a tu nie mamy poziomu nawet minimalnego, ale raczej poniżej zera, tym bardziej, że dotyczy osoby, która nie żyje i nie może się w żaden sposób do tego odnieść ani obronić. Cel istnienia tej grupy jest dość mglisty, jedyne co przychodzi mi do głowy to wyładowywanie swojej agresji przez jej członków, bo w przypadku innych przedsięwzięć(również tandetnych) uderzających w uczucia religijne jak np .te spektakle teatralne, o których bywało głośno albo koncerty blackmetalowe, darcie Biblii raczej wiadomo o co chodzi i na co są nakierowane – na zysk, im więcej szumu, tym więcej biletów się sprzeda, ludzie pójdą tam z ciekawości lub czystej przekory, dlatego, że jakiś biskup, polityk etc próbował ich od tego odwodzić albo wręcz zakazywać. Moich uczuć religijnych to nie obraża, najwyżej estetyczne, a co do Biblii …nie trzeba być wierzącym, by zauważyć, że to świetna lektura w takim czysto intelektualnym sensie.

 6. Zdzisław Miąsik mówi:

  Mów mi POLAK mów mi BIAŁAS mów mi KATOL. To co usłyszę mnie wyróżnia. Protestuję przeciw szkalowaniu moich wartości. To co tu zobaczyłem ( screens ) aą nową nienawiści o najwższym stopniu . Posługiwanie się kłamatwem jest przestęstwem

 7. Polskaw.pl mówi:

  DZIEJE ZYDOW W EUROPIE
  „Dzieje Żydów w Europie były długie i skomplikowane, można tu jednak wskazać pewną charakterystyczną tendencję. Otóż, już od czasów starożytnych, gdziekolwiek przywędrowali, bardzo szybko stawali się zarzewiem potężnego antagonizmu pomiędzysobą a mieszkańcami krain w których się osiedlali. Najlepszym tego dowodem są te mroczniejsze karty historii Europy na których, aż roi się od różnego rodzaju mrożących krew w żyłach relacji o wzajemnych stosunków żydowsko-chrześcijańskich. Czytamy tam między innymi o tzw. pogromach, rytualnych i masowych mordach, dyskryminujących prawach, bezdusznych praktykach ekonomicznych, wypędzeniach, konfiskatach żydowskiego mienia itp. Wielu wybitnych Europejczyków było kimś, kogo wedle dzisiejszych standardów nazwano by zaciekłymi antysemitami: Cycero, Seneka, Marcin Luter, Milton, większość papieży, Shakespeare, Kant, Goethe, Tołstoj, Dostojewski, Wolter, Shaw, Emerson, Melville, Dickens, Napoleon Bonaparte, czy nawet sam założyciel chrześcijaństwa Jezus Chrystus, i wielu innych, a także Amerykanie, w tym Ojcowie Założyciele USA: George Washington, Benjamin Franklin, Henry Ford, Twain itd.
  CD NA https://www.polskaw.pl

  ( caly wpis nie miesci sie)

 8. A mówi:

  Daj sobie spokój z pejsbukiem. To jest eksterytorialna firma (amerykańska ale siedziba w Irlandii) i nie bardzo wiadomo jakie prawo należy stosować. Jest to firma kontrolowana przez sijajej no bo jak może ochłonąć wszystko na tylu serwerach. Każdy użytkownik napędza kasę jak lubi strony komentuje bo pokazuje reklamy kontekstowe swoją facjatą i nic ztego nie ma. Każda akcja jest monitorowana i to jest zaprojektowane, żeby ogłupiać i tracić czas.

  Powinno się wylogować z tego syfu, usunąć historię w przeglądarce i nigdy już nie wracać. Szkoda wam tylko nie wiem czego. Może sprawdzicie kiedy wasz hejter ma urodziny. Lewackie strony mogą być blokowane tylko przez PROXY na łączach krajowych ale tu trzeba iść do rządu a oni – za przeproszeniem – mają to w dupie.

  Nauczcie się wreszcie, tylko free software ma przyszłość i respektuje naszą wolność, programy/systemy GNU i otwarty kod aplikacji (każdy chętny może to studiować) GNU. No chyba, że jesteście tak głupi, żeby używać korporacyjnych usług.

  Prznieście się na DIASPORA (wolna sieć społecznościowa i najsensowniej byłoby włączyć ludzi w takie inicjatywy)
  albo zakładajcie własne strony lub blogi

  Nie kłóćcie się z idiotami bo sprowadzą was do swojego poziomu i przewyższą własnym doświadczeniem a inni was jeszcze pomylą z nimi

 9. Rafał Chlastawa mówi:

  szok widzieć takie coś, Facebook spadł poniżej dna Oceanu Indyjskiego

 10. Andrzej mówi:

  Dlaczego mówisz lewacy, zamiast lewicowcy?

  • A. mówi:

   Bo to nie to samo. Przykład jeden z wielu : LEWICOWIEC wobec kwestii gender->obie płcie są ok, są równe, choć różne; należy przełamywać stereotypy dot. płci typu: faceci są mniej uczuciowi, nie wypada im się wzruszać i płakać, muszą być zawsze silni i waleczni, chłopcom nie wypada bawić się lalkami i „w dom” , kobiety mają naturalny talent do prowadzenia domu a mniej zdolności do pracy zawodowej, kobiecie nie wypada wykonywać typowo męskich zawodów jak np. kierowca, mężczyźni są wzrokowcami i ciągle mylą o seksie, kobiety są subtelne i bierne, trzeba dominować i prowadzić je za rękę przez życie itp itd a w tej samej kwestii LEWAK-> wychowywanie dzieci w neutralności płciowej, nieokreślanie ani chłopcem, ani dziewczynką, niezakładanie typowych dla płci ubranek, nie nadawanie męskich/żeńskich imion, wspólne toalety, absurdalne tworzenie męskich / żeńskich końcówek np. gościni, premiera, przedszkolanek(tam, gdzie to ewidentnie nie brzmi lub dana osoba sobie tego nie życzy, ponieważ brzmi na przykład infantylnie). Przynajmniej ja to tak rozróżniam. Pozdrawiam 🙂

 11. Jasiek mówi:

  Zgłosiłem strone ale wg facebooka nie narusza ona standardów i nic z tym nie zrobią.

 12. PrawySektorNacjonaliściPL. mówi:

  HIT. Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! – Liderzy
  Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! – Liderzy

 13. PrawySektorNacjonaliściPL. mówi:

  HIT. Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! – Liderzy
  https://www.youtube.com/watch?v=Xb9rfl9J8Tg

 14. bienio mówi:

  Jestem ‚czlonkiem’ Tylko Duda tylko PIS. Oczywiscie, tylko po to by stac w obronie Papieza, Zolnierzy Wykletych i innych ludzi, ktorych tam szkaluja. To nie sa ludzie to szatany. Najchetniej wszedlbym z granatem fizycznie do pokoju z grupka najzagorzalszych jej fanatykow! Boze przebacz bo nie wiedza co czynia.

 15. Maciej mówi:

  Funkcjonariusze pejsbuka doskonale wiedzą co czynią…

 16. Błażej mówi:

  Kremufka patronem pedofili sukienkowych.
  A ciemny lud modli się do tego czegoś i gdyby żył podsuwaliby mu swoje dzieci, żeby je potestował przy pomocy swoich poedoarcydrani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ