Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz

Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.

W połowie stycznie bieżącego roku, podczas wizyty w państwie Izrael, prezydent RP Andrzej Duda podczas spotkania z prezydentem Reuvenem Rivlinem wypowiedział wojnę wszelkim przejawom antysemityzmu: Nigdy nie może być, nie tylko wśród polityków, ale także i wśród zwykłych ludzi, obywateli świata, zgody na nienawiść, zgody na antysemityzm? Mimo, iż Duda nie wspomniał o walce z antypolonizmem, na pierwszy rzut oka, wydawać by się mogło, że filojudaistyczna polityka prezydenta i polskiego rządu, doprowadzi do powstrzymania od lat prowadzonej polonofobicznej propagandy, która bez pardonu uderza w polski naród, przez wieki będący azylem gościnności dla Żydów. Nic bardziej mylnego. Po wizycie prezydenta w Izraelu, antypolonizm nabrał olbrzymich rozmiarów.

Żydowskie media sprytnie wykorzystały naiwność polskich władz i w antypolskiej propagandzie nabrały wiatrów w żagle. Kampania nienawiści wymierzona w Polaków, jaką obserwowałem przez ostatnie trzy tygodnie na izraelskich portalach oraz w gazetach, sięgnęła zenitu, co świadczy o totalnej porażce polskich władz w relacjach z państwem Izrael. Można odnieść wrażenie, że owocem pielgrzymek polskich władz do Ziemi Świętej, jest ciche przyzwolenie na żydowską polonofobię. Czy tego oczekiwaliśmy po wizycie Dudy w Ziemi Świętej?

Orgia morderstw: Polacy polowali na Żydów”

Założony w 1918 roku, najstarszy dziennik izraelski Haaretz, zamieścił artykuł pt. „Orgia morderstw: Polacy polowali na Żydów”, zainspirowany skrajnie polonofobicznymi aberracjami urodzonego w Polsce żydowskiego historyka z Centrum Badań nad Zagładą Żydów PAN, Jana Grabowskiego, który od lat zajmuje się przekłamywaniem fenomenu zagłady Żydów przez Polaków. Do niedawna nie był w stanie oszacować, ilu Żydów – w jego mniemaniu – zginęło z rąk Polaków. Teraz zaś podaje szacunkową liczbę.

– Polacy, którzy „polowali” na Żydów, przekazywali ich nazistom. Ponad 200 tysięcy, bezpośrednio lub pośrednio zostało zabitych przez Polaków w czasie II wojny światowej – ku uciesze żydowskiego medium powiedział pracujący na Uniwersytecie w Ottawie Jan Grabowski.

Haaretz jest pod wielkim wrażeniem działalności historyka, który niczym Jan T. Gross fabrykuje polonofobiczne oszczerstwa. Żydowski dziennik, w oparciu o rewelacje Grabowskiego, sugeruje że Polacy na ogromną skalę współpracowali z nazistami. Cytując książkę Grabowskiego „Polowanie na Żydów”, dziennik podaje za przykład Dąbrowę Tarnowską. Haaretz twierdzi, że niemal 5 tysięcy mieszkających w tej miejscowości Żydów zostało zamordowanych bezpośrednio lub pośrednio przez Polaków. Oczywiście, dziennik podkreśla, że w polskim narodzie znaleźli się także tacy, którzy mimo narażania swojego życia oraz najbliższych pomagali Żydom przetrwać wojnę, jednak jasno sugeruje, że wobec „polskiej orgii morderstw”, była to absolutna mniejszość.

Polacy pomagali z chciwości”

Rodzina Ulmów

Haaretz, opierając się na publikacji Grabowskiego, próbuje obalić fakt, który nie idzie w parze z przemysłem Holokaustu, stwierdzając że w zdecydowanej większości, pomoc której udzieliła Żydom chociażby rodzina Ulmów z Podkarpacia „nie była podyktowana altruizmem, ale chciwością”.

– W związku z tym, badania Grabowskiego kwestionują panującą opinię, zgodnie z którą większość z tych, którzy pomagali Żydom byli „sprawiedliwi”. Grabowski opisuje kilka przypadków, w których Polacy ratowali Żydów, następnie wyłudzali od nich pieniądze, w niektórych przypadkach mordowali ich, gdy Żydzi stawiali opór – pisze żydowski dziennik.

Haaretz opisuje historię żydowskiego stomatologa, Jakuba Glaszterna, który znalazł schronienie w domu polskiej kobiety. W sytuacji gdy Glaszternowi skończyły się pieniądze, który ponoć płacił za schronienie u Polki, bez środków znieczulających wyrwał sobie zęba, w którym skrywał diament. Oddał zęba z drogim kamieniem kobiecie, za co otrzymał kanapkę i szklankę wódki. W podobnym tonie pisze Noah Lederman w artykule „W poszukiwaniu domu Poppy’ego” w magazynie Tablet. Opisuje historię żydówki z Otwocka, która twierdzi, że Polacy sprzedali jej sąsiadów nazistom za worek ziemniaków.

Na tym nie koniec. Haaretz opisuje rzekome zezwierzęcenie Polaków na tle seksualnym, twierdząc że Żydówki, którym brakowało pieniędzy, by zapłacić za schronienie, płaciły Polakom w naturze. Podobno były wykorzystywane i gwałcone, a najczęściej następnego dnia oddawane hitlerowcom.

To jedne z wielu antypolskich łgarstw żydowskich mediów. Ciekaw jestem czy publicyści świadomie nie wspomnieli o zbrodniach Judenratów, żydowskiej policji i Sonderkommando, próbując zrzucić winę na heroicznych Polaków?

Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców”

Zaledwie dzień po wizycie prezydenta RP w Izraelu, żydowski portal „Heritage. Florida Jewish News” postawił powielić i przypomnieć opinii publicznej skrajnie antypolskie łgarstwa Jana T. Grossa.

– Badania Grossa dowodzą, że w czasie II wojny światowej Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemców – pisze Heritage.

W dalszej części, portal „przypomina” o zbrodni w Jedwabnem, która według autora była owocem bliskiej kolaboracji Polaków z niemieckimi nazistami. Publikacja portalu została zatytułowana „Ujawniamy kontrowersyjne odkrycia na temat polsko-żydowskich relacji”, tym samym u samego początku sugerując, że Polacy nienawidzili i wciąż nienawidzą żydowskiej społeczności, a antysemityzm to nasza naczelna cecha.

Antysemityzm rośnie w Polsce, kraju prawie bez Żydów”

Wydawany w Stanach Zjednoczonych żydowski tygodnik Forward, powszechnie znany jako The Jewish Dialy Forward, opublikował artykuł pt. „Antysemityzm rośnie w Polsce, kraju prawie bez Żydów”. Opierając się na badaniach Michała Bilewicza związanego z Krytyką Polityczną, twierdzi że „antysemicka mowa nienawiści staje się coraz bardziej do zaakceptowania i cieszy się rosnącą popularnością w Internecie oraz w polskiej telewizji”. Don Snyder, autor artykułu, pisze że w przeciwieństwie do 2014 roku, obecnie większość Polaków to antysemici, a młodzi ludzie od dziecka są przyzwyczajani do mowy nienawiści.

– Ponad połowa Polaków – 55,98 procent – nie zaakceptuje Żyda jako członka rodziny. Jedna trzecia Polaków – 32,20 procent – nie zaakceptuje Żyda jako sąsiada, a 15,1 procent nie zaakceptuje Żyda jako współpracownika – pisze Snyder.

Cytując Michała Bilewicza, kierownika Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW, Snyder sugeruje, że rzekomo antysemickie postawy idą w parze z narastającą „islamofobią”, która „według Polaków jest finansowana przez Georga Sorosa, będącego ucieleśnieniem żydowskiej konspiracji”

Podobnie jak w powyższym artykule, również Time of Israel w publikacji pt. „Widać wzrost antysemityzmu w Polsce”, krytykuje roztropność Polaków wobec najazdu islamskich fundamentalistów, co żydowscy publicyści, niczym lewicowi propagandziści nazywają „islamofobią”. Autor krytykuje brak otwarcia się Polaków na asymilację z muzułmanami, co według niego jest efektem „populizmu” Jarosława Kaczyńskiego, który buduje strach przed „widmem” bojowników ISIS.

Stop antypolonizmowi

Polonofobicznych łgarstw, których zdecydowany wzrost zaobserwowałem w przeciągu ostatnich trzech tygodni po wizycie prezydenta RP Andrzeja Dudy w Izraelu jest znacznie więcej. Niestety nie jestem w stanie opublikować wszystkiego na łamach krótkiej publikacji.

Średnio zorientowany Polak dostrzeże, że żydowskie, antypolskie publikacje w sposób iście bezczelny uderzają w prawdę o Polakach, którzy w zdecydowanej większości w czasie II wojny światowej stawali w obronie eksterminowanych Żydów. Czy pisząc o rzekomo polskich „orgiach morderstw”, świadomie nie wspomnieli o zezwierzęceniu Żydów z Sonderkommando, Judenratów czy policji żydowskiej? Dlaczego powielają kłamstwa Jana Grabowskiego czy zajadłego polonofoba Jana T. Grossa, twierdzącego że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców? Dlaczego świat i polska dyplomacja milczą, gdy państwo polskie, które wypowiada wojnę, niemalże obcemu narodowi polskiemu antysemityzmowi, jest obrzydliwie policzkowane? Czy nie jest wyrazem skrajnego faryzeizmu i szowinizmu, gdy Żydzi imputują Polakom brak chęci asymilacji z islamistami, zaś sami partycypują w mordzie na Arabach, kreują konflikty na Bliskim Wschodzie oraz jawnie głoszą w nienawiść do chrześcijaństwa i Jezusa, którego bez poniesionych konsekwencji w IsraeliTV nazywają „nazistą”, a Maryją „ku***”? Jak długo Polska będzie milczeć? Jak długo polskie władze będą się kajać przed społecznością, wśród której jest tylu oszczerców i antypolonitów?

Żądam interwencji od polskiej władzy, gdy moja ukochana Ojczyzna jest deprecjonowana na arenie międzynarodowej, mimo iż my, Polacy wyciągamy rękę do pojednania i chcemy dobrych relacji z Żydami, którzy wielokrotnie czynili i wciąż czynią nam krzywdę. Do tego zachęcam również Was drodzy Czytelnicy. Stop antypolonizmowi! Jeśli my przestaniemy krzyczeć, jestem przekonany, że kamienie wołać będą.

http://www.jta.org/2017/01/25/life-religion/at-auschwitz-a-jewish-journalist-confronts-his-anti-polish-bias
http://www.timesofisrael.com/anti-semitism-seen-on-the-rise-in-poland/
http://www.thenews.pl/1/10/Artykul/291555,Polish-ambassador-slams-AntiDefamation-League-claims-on-Holocaust
http://www.timesofisrael.com/polish-jews-send-matzah-to-anti-semitic-tv-boss/
http://www.heritagefl.com/story/2017/01/20/news/controversial-research-revealed-about-polish-jewish-relations/7427.html
http://www.haaretz.com/world-news/europe/.premium-1.770707?v=5EC5AAB7D5CD6582B62C4CCC6CDD1894
http://www.tabletmag.com/jewish-life-and-religion/222598/searching-for-poppys-house
http://forward.com/news/world/360967/anti-semitism-spikes-in-poland-stoked-by-populist-surge-against-refugees/
http://www.heritagefl.com/story/2017/01/20/news/controversial-research-revealed-about-polish-jewish-relations/7427.html

Zdjęcie: polishexpress.co.uk

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

61 odpowiedzi na „Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz

 1. Rzymski Katolik mówi:

  Najwyższy wreszcie czas, aby zebrało się grona najlepszych polskich specjalistów z dziedziny historii i prawa i wyliczyło dokładnie, ile polskich ofiar mają na sumieniu Żydzi, działający tak aktywnie w aparacie władzy hitlerowskiej jak i z drugiej strony bolszewickiej, w tym komunistycznej a i ze strony innych antypolskich i antykatolickich organizacji jawnych i tajnych. Zapewne otrzymane liczby zarówno co do strat osobowych jak i materialnych wprawiłyby cały świat w osłupienie. Zapewne Żydzi tego się panicznie boją i bronią się wyprzedzającym atakiem polegającym jedynie na insynuacjach i oczywistych fałszerstwach. Mamy coraz więcej badaczy światłych i odważnych i aż dziw, że jeszcze nie zwarli szeregów i nie przystąpili do obrony dobrego imienia Polski i Polaków i nie dali pretekstu do wysunięcia wielobilionowych roszczeń odszkodowawczych wobec żydostwa.

 2. Polskaw.pl mówi:

  Skoro Izrael chce dziedziczyć to co posiadali eurpejscy żydzi to niech i dziedziczy opdpowiedzialność za ich zbrodnie. Żydzi wymordowali 66 mln Słowian. 66 000 000 zamordowanych przez żydów Słowian x 1 000 000 euro odszkodowania = 66 000 000 000 000 euro. Tyle Izrael powinien wypłacić krajom słowiańskim.

 3. Maciej mówi:

  Grabowski to nie jedyny taki naukawiec (sic!) w PAN
  Pisałem kiedyś o „badaczkach” które udowadniały polski antysemityzm całkowicie łamiąc zasady krytycznego podejścia do źródeł osobowych. Także były z PAN!

 4. Anna mówi:

  Chorzy z nienawiści, czyli prawdziwi katolicy.
  Wstyd mi za was.

  • henryk mówi:

   Żydzi muszą zapłacić za zbrodnie na Polakach 0d 1939 -1970.Posiadamy dane zbrodniarzy żydowskich w zbiorach IPN z ich oryginalnymi nazwiskami – nie pozwolimy na dalsze opluwanie.Nie musicie już nigdy do Polski przyjeżdżać – wasze dzieci wizytując obóz w Oświęcimiu zachowują się skandalicznie – do hotelu nie wpuszczać ( lub po wpłacie kaucji za każdego po 20.000 $) – dzikusy. Do Lublina nie przyjeżdżają ponieważ na Majdanku po wypędzeniu więźniów niemieckich więzili Polaków – nie przyznają się do tego , ale w Jedwabnem pyskują razem z naszym byłym prezydentem.

   • Ryś Walewski mówi:

    Tak, w 70-tych chamy przegoniły żydo-bolszewie, ale tylko na krótki czas wiec optuję za wersją 1939-2017.
    PiS to partia syjonistyczna. Wszystkie poprzednio rządzące partie w mniejszym lub większym stopniu opierały się na podobnej ideologii, czyli opierdolić Polaków ze wszystkiego co można było zamienić na szekle.
    Taka np. HGW to tylko średni kaliber jeśli chodzi o kwoty.

  • Adolf mówi:

   Odezwała się zydowa.

  • Eliza mówi:

   Nienawiść i pogarda do innych Plemion – Rodów to domena Żydów. Taką pogardę wyssali ze swoich ksiąg. Uważasz, że to prawdziwi katolicy są chorzy z nienawiści, a Ja zaobserwowałam, że za katolików uważają się spolonizowani żydzi lub katolicy żydowskiego pochodzenia. Polski KK to piramidka, gdzie większość dostojników to polonofobi.
   Wnioski?

  • turtur mówi:

   …jak chorzy z nienawiści??
   …poczytaj i porozmawiaj z ludźmi starszymi popatrz dookoła jaką politykę zdrady uprawiają od wieków ci „sprawiedliwi” wobec Polaków i Polski
   …a teraz mnie i innych Polaków szykanujesz, wstydź się kłamczucho i opamiętaj się póki czas.

  • ATOM mówi:

   A nie boli Ciebie KAMPANIA OSZCZERSTW i pseudonaukowych paszkwili takich „naukowców” jak J.T. Gross czy Grabowski ?!! Tu chodzi o PRAWDĘ z jednej strony a z drugiej O PIENIĄDZE ! Bo Niemców już Żydzi przestali „doić” więc gdy ci ZAPŁACILI , więc „nie było sprawy”…. ale teraz trzeba OPLUSKWIAĆ POLAKÓW, żeby też zapłacili za „POSLKIE OBOZY KONCENTRACYJNE”…. To wyjątkowo nikczemne i podłe co robią „nasi starsi bracia”…. Wykopują PRZEPAŚĆ między naszymi narodami, której nie da się zasypać , bo KRZYWDA BOLI a mówię to ja WNUK człowieka, który ukrywał dwie żydowskie dziewczyny przez ponad rok I NIE USŁYSZAŁ NAWET DZIEKUJĘ…. a widząc co PO WOJNIE robili Polakom „skomunizowani Żydzi ” wstydził się komukolwiek o tym mówić, bo wyszedłby na FRAJERA I DURNIA !! Kiedyś powiedział do mojego Taty, że „TRZEBA BARDZO DOBREGO CZŁOWIEKA, żeby za DOBRO nie odpłacił ZŁEM !!!

   • Jola mówi:

    Moj Boze, ale piekne, prawdziwe zdanie. Czlowiek czlowiekowi przeciez wilkiem……szkoda, ze nie mowi sie tez wiecej, ze wyganiani Zydzi prawie z kazdego kraju do ktorego sie probowali osiedlic, najdluzej popas zrobili sobie na naszych ziemiach. Ze, wiemy przeciez, ze tylko w Polsce za ich ukrywanie, grozila kara smierci. Nic to nie znaczy? Biorac udzial i podpisujac wiele petycji z CitizenGo na przyklad dotyczacych tego klamliwego nazewnictwa o polskich obozach, widac, jak propaganda sie rozlala. Ale, tak na marginesie, to nie trzeba byc rowniez, dla rownowagi to podkreslam, Zydem, aby na wlasnej skorze sie przekonac, ze za dobro otrzymasz czesto zlo. Polak rowniez, niestety, odplaci ci podobnie, wiem, co pisze, bo zyjac na obczyznie, przekonalam sie o tym za duzo razy. Nadzieja tylko, ze Bog, ktory nas widzi i slyszy, odplaci na sprawiedliwie. Ot i taka prawda

  • leslaw dobrzanski mówi:

   Raczej zydzi

  • Mario mówi:

   Aniu jesteś może ładna ale głupiutka. Nikt nie jest chory z nienawiści (może są i tacy ale nieliczni). Chcemy tylko prawdy.

  • Dariusz mówi:

   Nic nowego nie piszesz. Sama tego nie wymyśliłaś tylko powtarzasz za GW. Może czas na naukę historii i chwilę samodzielnej refleksji. I zmień towarzystwo, to może poznasz katolików.

  • Jerry Roberts mówi:

   Anna – jesteś krańcowo głupią dziewuchą z bandy lewackich terrorystów zionących nienawiścia do chrzescijaństwa i Narodu Polskiego. Lepiej wynoś się z Polski, gdyz dla takiego smiecia jak ty nie ma w Niej miejsca.

  • Aleksander mówi:

   Chorzy z nienawiści żydzi, brzydzę się wami.

  • On mówi:

   A mi za Ciebie

 5. Marco mówi:

  Anno wstydź się za siebie i nie waż się więcej obrażać Polski i Polaków. Wstydź się za współbraci z Izraela kłamiących na temat antysemityzmu polskiego przesiąknięci jadem nienawiści do wszystkiego, co Polskie.

 6. Helga mówi:

  NASZE NARODY ŻYŁY OBOK OD 10 WIEKU PO LIKWIDACJI CHANATU CHAZARSKIEGO ALE
  WCZEŚNIEJ Z PÓŁWYSPU LIBERYJSKIEGO W V WIEKU Z ZACH EUROPY PRZYBYLI INNI IZRAELICI SEFARDYJSCY UCIEKAJĄC PRZED PRZEŚLADOWANIEM I UBOGACILI NASZE ZIEMIE W DOBRA KULTURY W GOSPODARCZE PODSTAWY PODATKI OBIEG MONETĘ
  NARÓD KTÓRY NIE MIAŁ SWEJ OJCZYZNY OD VI W PNE TUŁAŁ SIĘ PO CAŁEJ ZIEMI ALE
  TZW ŻYDZI Z CHANATU CHAZARSKIEGO PO PRZYJĘCIU PRZEZ NARÓD AŁTAJSKI WIARY JUDAISTYCZNEJ W VII WIEKU PO UTRACIE KRAJU MUSIELI TAKŻE UCIEKAĆ ZE WSCH NA POŁUDNIE EUROPY I ZACH EUROPY BY POTEM W XVI WIEKU POPŁYNĄĆ DO AMERYKI
  HISTORIA TYCH NARODÓW JEST BARDZO SKOMPLIKOWANA SIĘGA CZASÓW FARAONA
  JEST PRAWDĄ ŻE DNA H1A1 JEST NA NASZYCH ZIEMIACH NAJBARDZIEJ POWSZECHNE

  • Jekke mówi:

   W chanacie chazarskim nie było Żydów, lecz wyznawcy judaizmu. Przeczytaj: jekke.blog.pl o chazarach i ich „związkach” z Żydami.

 7. Józej Oczerak mówi:

  To sie nie mieści w głowie…
  Ksiądz Jacek został zatrzymany w GB przez żydowskie służby specjalne /Mosad?/.
  Nie mogłem uwierzyć, że ich wpływy sięgają tak daleko. Teraz już jestem pewien, że ksiądz Jacek robi dobrą robotę.
  Jesteśmy z Tobą księże Jacku.
  Bóg z Tobą.

 8. rycerz w papciach na motorowerze mówi:

  Jestem antyfaszystą bo nie lubie faszystów-talmudystów, a nie antysemitom. Hipokryzja w ich wykonaniu zwala z nóg, tak jak ta sprzed 2000 lat.. Na głupich i naiwnych to jednak działa. Przykre.

 9. Victor Trykowski mówi:

  Narod zydowski opublikowal dawno temu ze jest wybranym narodem poprzez samego Boga.Co za brednie stworzyli.Bog wybral wielu tylko niewielu go wybralo.Pazernosc chciwosc nienawisc,jest wszedzie w calym swiecie.Hitler Geobels Himler byli zydowskiego pochodzenia.Oni stworzyli cale te pieklo ktore my dzis mamy.Dzieki nim stali sie wiecej zawisni chytrzy nieufni dla innych.jaka roznica pomiedzy Zydem a Polakiem,zadna pochodzenie i jezyk.Uczucia emocje te same jeden w stosunku do drugiego.Ich ulubionym numerem jest 6.Gwiazda Dawida ma szesc ramion,dwa trojkaty,jeden przeciwko drugiemu,wersja i dywersja gdzie sie nie pokaza to stwarzaja problemy w swiecie czy w kraju.Jesli maja odwage gardzic innymi to czym oni sa,lepsi od innych.Czy ich gowno tu lud na patyku czy lizak w porownaniu do innych.Tym sie syca i hlubuja ze sa wybrancami bozymi,Oni pewnie wybrancami samego szatana sa,bo szostka to diabelski numer nie bozy.Ich propaganda przestala zachwycac swiat juz dawno,stworzyli wiecej nienawisci w sobie i tym zyja kto ich bledy wytyka zaraz sie antysemita stanie.Co za brednie.Religie ktore stworzyli nie maja nic wspolnego z Bogiem.Bog o milosci uczyl a nie nienawisci,wybaczaniu win a nie obwinianiu.Pokrecili wszystko wszedzie jak nos wsadzisz w ich interes to go stracisz szybciej niz go wetkniesz.Tak bylo jest i bedzie.Dopuki oni sami nie przyznaja sie do oszustw manipulacji wyzysku,innych narodowosci do swoich diabelskich pomyslow i czynow wobec innych narodowosci.Popatrz nawet wlasnego kraju nie maja,zagarniaja wiecej i wiecej a tobie wara od nich.Czego sie nauczyliscie z calej historii o narodzie zydowskim-niczego klamstwa sami stworzyli i tym sie szyca i hlubia.Obozy koncentracyjne byly zalozone do doswiadczen i experymentow na ludzkosci i ich DNA.Hitler byl fanatykiem jaka roznica pomiedzy nim czy napoleonem -zadna.Stalin tez mordowal.Latwiej jest wymordowac miliony ludzi niz ich miec pod kontrola.O to dzis chodzi.Kto rzadzi swiatem-Bog,Szatan czy pan Mosiek.Kazdy ci powie jak masz zyc co robic,z kim sie zadawac czy trzymac sie z dala,strachem was nakarmia glupota dadza wam wszystkie srodki do masowej zaglady abyscie sie sami wykonczyli bez walki i wojen ,to podstepny i chciwy narod nigdy im w zyciu nikt nie dogodzil i nie dogodzi,sami sobie winni tego,my zesmy im tego piekla nie stworzyli tylko oni nam.Jakie maja roszczenia dzis do Polski.Daj im palec to ci reke urwa daj im reke to ci ramie utna.Stworzyli Sonome i Ghomore w tym swiecie i nia zyja-to jest ich doktryna i maszyna do walki z ludzkoscia kto nie akceptuje ich pogladow czy zasad w stosunku zycia ludzkiego,doktorzy sedziowie ,profesorowie wszystko pod ich kontrola nawet radio gazety telewizja ambasady gdzie glowy nie obrucisz znajdziesz jednego Moska ktory mysli ze jest BOGIEM.a inni to jego sludzy.Co za brednia swiatowa tym was karmia i tego ucza nawracajac jednego przeciwko drugiemu a wy sie dajecie.CZas z tym kurestwem skonczyc albo oni skoncza z nami.Wystawiamy sie sami na posmiewisko publiczne porownujac sie do innych zapominamy wlasna kulture obyczaje i tradycje,wolna wole,wiare.Stajemy sie niewolnikami czasu i innych narodowosci nawet prawdziwego Polaka w rzadzie naszym nie znajdziesz.To ze mowia po polsku i pisza czy czytaja nie znaczy ze sa polakami.Jest mi wstyd za nich.mam dzis wielu kolegow roznego pochodzenia,wiary obyczajow,jednym jezykiem mowimy,jezykiem serca a nie jezykiem narodowym.Kim jestesmy dla Boga siebie i innych w tym samym czasie.Bratem czy wrogiem,wylacznie nasza decyzjaDla nas nie wazne z kad pochodzisz,jakie masz wyksztalcenie ,ile zarabiasz czym jezdzisz gdzie mieszkasz,dla nas jest tylko wazne byc czlowiekiem w stosunku do drugiego tak jak sam Bog przykazal i spelniac jego wole.

  • Wanda mówi:

   Popieramy! Dlaczego nie scigaja Sorosa rodaka ktory ich wydawal do Oswiecimia i zagarnial ich bogactwa.

   • Ewa mówi:

    W momencie wybuchu drugiej wojny swiatowej Soros mial 10 lat.

    • Bea mówi:

     To posluchaj sobie wywiadu z nim – jest w inetrnecie do znalezienia. Soros opowiada jak wraz ze swoim ‚opiekunem’ chodzil polowac na rodziny zydowskie i ich majatki. Mial wtedy ok 14 lat czyli daty sie zgdzaja. Powiedzial rowniez ze nie wstydzi sie tego co zrobil ani nie czul sie winny. Musial przetrwac.
     A jak posluchasz sobie tego wywiadu to poczytaj czego naucza Talmud. To Ci sie wlos na glowie zjezy.

 10. Bogumiła-Maria Matuszewska mówi:

  Moja Bobcia wziela dwie Zydow do domu z transporting z Rosji ktory stal przy lesie Terespolu 1943 .Ludzie przerazeni no polowa Dzieci unierajaca z zimna I glodu I w stanie agonalnym ,Polacy przygarneli Dzieci do Siebie do Rodziny . Przez cala wojne byly razem ,Moja mama babcia cioci Helena I Rima I Raja 1950 babcia pisala do czerwone krzyza I 1962roku przyjechalam jakas Rodzina Raiji I Romy.Rima pojechali do Rosji a Raja dostalam byla mlotsza I bardz kochala Moja Bobcie Anne Roznowska. Dobroc serca szacunku do ludzi Do dzisaj zyje CorkaRaji -Malgosia Klabikoska ktora moze ta histori odpowiedzic o swojej Mamie zydowce co urtowalo of Smierci Dzieci zydowce .Malgosia I Rnszard Klabikoska mieszkanie pod Lodzianko na wsi Konstantyna17 do dzisa

 11. ink mówi:

  Choćby człowiek chciał ich polubić z całych sił to nie da się. Żydzi robią wszystko, żeby być najbardziej znienawidzonym plemieniem na kuli ziemskiej. Robią to ciągle, systematycznie i z premedytacją. Nich więc się nie zdziwią, że będzie kolejny ich pogrom albo w życie wejdzie ponownie projekt „Madagaskar”.

  • Eliza mówi:

   Żydzi – w większości z poglądami faszystowskimi, tworzyli i nadal tworzą historie, w celu gnębienia ludzi – gojów i czerpania z wymyślonych historii korzyści mentalnych i finansowych.
   Mam jednak dla nich złą wiadomość, ta wykreowana przez nich rzeczywistość się kompromituje i ulega zmianie.

 12. Rozsądna Anna mówi:

  Trzeba rozgraniczyć kto jest kto, jude/żydzi z Palestyny i chazarscy plemiennicy, którzy przyjęli religię judaistyczna i nagle stali się żydami, i to oni są istotami bez Boskiej Duszy, jest to biblijne wężowe plemię, które za ojca ma szatana i to właśnie chazarskie plemię rządzi dzisiaj światem i jest całym ZŁEM na tej pięknej naszej Matce Gai. ale to są już ostatnie godziny ich panowania. Tak się ma stać i stanie się. Żródło naszego życia Bóg Ojciec Wszechmogący dał nam Tę piękną Planetę Ziemię aby była dla nas radością, miłością i żywicielką a nie piekłem jakie stworzyły nam chazarskie bezduszne istoty. Ja nie życzę im nic złego, ale nie życzę sobie by dalej przebywali na Planecie Ziemi, niech wracają na księżyc do ich stwórcy, tam jest ich dom z ich ojcem. PBZIZP.

 13. Korwinista mówi:

  Szczęść Boże

  uwarzajacie w fb, bo grasuje tam mnóstwo żydowskich troli i blokują konta, mi właśnie zablokowali na 7 dni za komentarz pod postem ks.Jacka Miedlara „jednak zydzi to samo zlo, wlasnie zydostwo udowodnilo co jest warte”

  tym bardziej teraz ludzie zydow beda nie nawidzic, tym szkodnikom calego swiata, sam Jezus o nich powiedzial „plemie żmijowe”

 14. żydy mówi:

  Skoczcie nam na warstat obiema nogami tempe katoliki poloczki.

 15. Rob Veggett mówi:

  Jak ci zakłamani niesemiccy żydzi aszkenazyjscy wytłumaczą fakt, że Polska ma pierwsze miejsce w Yad Vashem jako Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata mimo że Polska była jedynym krajem w Europie, w którym za ratowanie choćby 1 żyda cała polska rodzina była wymordowana przez Niemców!

 16. Rob Veggett mówi:

  Trochę mnie dziwi, że ksiądz Jacek Międlar nie widzi, iż ten kolejny nie-polski nie-rząd jest pod silnym wpływem zarówno Watykanu jak i żydowskiej masońskiej polakożerczej sekty B’nai B’rith i jej zbrojnego kryminalnego zbrodniczego ramienia z Nowego Jorku o nazwie ADL (Anti-Defamation League).

  • Kinga mówi:

   Bo wielmożny pan Jacek to Icek i nie Międlar a Mendel. Niech sprawdzi swój ród i przestanie robić z katolików antysemitów. To wstyd, w końcu Jezus był Żydem z matki Żydówki. Czas popatrzeć na fakty obiektywnie. Są Żydzi, których się wstydzę i są Polacy, których się brzydzę. A pan wielmożo Jacku, kim pan jesteś?

 17. Polak mówi:

  Każdy Polak, który zajmuję się historią czy inna dziedziną życia powinien się zjednoczyć i walczyć o sprawy polaków. Coraz bardziej widać jak jesteśmy podzieleni między sobą.Zamęt wprowadza prasa światowa jak również możni ( uważający się) tego świata, a i nasi władcy do nich przystępują. Jednak siła jest w Nas wszystkich tych na dole i nie dajmy się manipulować innym a tym bardziej naszej władzy, Musimy stanowić jedną całość i wtedy coś osiągniemy.

 18. liberalna Pinky mówi:

  Żmijowe plemię i tyle w tym temacie, szkoda czasu i energii na dalsze podchody, należy machnąć ręką i robić swoje nie zważając na ich konfabulacje. Od b. dawna wiadomo że Polacy są im zawadą w osiedleniu się w Polin, którą uważają za swoją prawdziwą ojczyznę.

 19. Polak Mały mówi:

  Problem w tym, że ludzie lepiej znaliby prawdę gdyby czytali Biblię, tam jest jasno napisane kim są. Dzisiejsi tzw. żydzi nie mają nic wspólnego z Izraelitami wyprowadzanymi przez Mojżesza z Egiptu. Nie bez celu w Biblii podkreśla się dwie linie rodowe, Kainową i naród wybrany który wyszedł od spadkobiercy Abla, Seta. Dzisiejsi aszkenazi nie sa nawet semitami, tyko potomkami Chazarów, którzy przeszli w VII w. na Judaizm i tu ważne Talmudyczno-Rabiniczny, przez prozelityzm. Judaizm talmudyczno-rabiniczny, stworzony przez pełnych pychy rabinów, jest najbardziej rasistowską książką, jaką znam, a dla nich świętą i ważniejszą od Tory (5-ksiągu, starego testamentu). Nawet „Mein Kampf” Hitlera, to przy tym pikuś. Przypominam, że szeroko pojęte Chrześcijaństwo wywodzi się z mozaizmu tzw. religii mojżeszowej, a nie judaizmu, stworzonego przez żmijowe plemię, mieniące się naszymi starszymi braćmi w wierze. Historia jest po to by uczyła wyciągania wniosków i powielania błędów, przeszłości, ponieważ błędy popełniane przez innych mniej bolą niż przez nas samych. Niestety światem rządzi mamon i niewielu już pozostało prawdziwych z honorem, większość mogłaby sobie cenniki na czole wystawić. To smutne. Chwała Bogu w Trójcy Jedynemu i Przenajświętszej Pani.

 20. Pingback:Musicie to przeczytać! Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz. « Dziennik gajowego Maruchy

 21. mgrabas mówi:

  z całym szacunkiem, Panie Jacku, jakich „polskich władz”???
  TO NIE SĄ ŻADNE POLSKIE WŁADZE
  Pan naprawdę nie wie kto w Polsce rządzi i czyich interesów pilnują ich kolejni rezydenci?

 22. Waldemar mówi:

  W wolnej Polsce, w grudniu 1921 roku w Warszawie miała miejsce I. KONFERENCJA ŻYDOZNAWCZA. Na niej omawiano zachowanie się społeczności żydowskiej w Polsce, głównie ich postawę w czasie zaborów ponieważ Polska odrodziła się tak niedawno. To, że była wolna to miedzy innymi fakt zorganizowania takiej konferencji. Polecam zapoznać się z materiałami z jej przebiegu, jak również zastanowić się, czy jest szansa na zorganizowanie takiej konferencji w celu omówienia okresu późniejszego pod dziś dzień. Link:
  http://www.polishclub.org/2016/04/25/pamietnik-i-konferencji-zydoznawczej-odbytej-w-grudniu-1921-roku-w-warszawie/

 23. Pingback:Co o nas mówią w bratnim narodzie? | POLSKA PATRIOTYCZNYCH POLAKÓW

 24. Jezus Chrystus mówi:

  Ja to całe żydowstwo swą mocarną ręką rozgonię na cztery strony świata.
  Więc nie lękajcie się moje owieczki kochane.

 25. Ciacho mówi:

  Niech Żydzi pokażą Akty Notarialne na swoje majątki zostawione w Polsce ,dostali je od Cara za zdrady ,przenieśli się na majątki zamordowanych właścicieli w czasie powstań itd…

 26. Wow, this post is good, my younger sister is analyzing these kinds of things,
  so I am going to convey her.

 27. aleksander mówi:

  Wszystko wyjaśnił rosyjski generał – major Pietrow, za co i zapłacił życiem. Wideo jest po rosyjsku, nie dostępne
  poprawnym politycznie rusofobom: https://www.youtube.com/watch?v=vEX6eXb5amE

 28. Anthony Baker mówi:

  I like it when folks come together and share ideas.
  Great website, keep it up!

 29. Bea mówi:

  Ten tekst o prawdziwych intencjach zydow i dzialaniach tajnych stowarzyszen i loz masonskich
  naprawde warto przeczytac i warto dzielic sie z innymi, aby Polacy zaczeli sobie dawac sprawe z tego, kto jest tak naprawde wrogiem Polski.
  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/17/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!

Jacek Międlar

PayPal:

PLN:

EUR, USD, GBP


Numery kont do wpłat bezpośrednich >> KUPUJĄC W TYM SKLEPIE WSPIERASZ MOJĄ DZIAŁALNOŚĆ