Szajka oszustów kieruje ohydnym OMZRiK! Antypolonicie Rafałowi Gawłowi grozi 25 lat więzienia

Początkiem lutego dotarła do nas niesłychanie radosna wiadomość. Policja przeszukała szalenie antypolski, kierowany przez szajkę oszustów, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Białostocka prokuratura postawiła kolejne zarzuty w śledztwie dotyczącym Rafała Gawła, współzałożyciela OMZRiK oraz dyrektora Teatru TrzyRzecze.

Jemu oraz jego żonie prokuratura postawiła zarzuty podrobienia weksla na 100 tysięcy złotych. Poza swoją małżonką, Gaweł tworzy drugi hochsztaplerski duet. Z kim? Z Konradem Dulkowskim, który podobnie jak dyrektor teatru TrzyRzecze ukrył się w dzień, kiedy siedzibę ośrodka przeszukiwała policja. Gawłowi i Dulkowskiemu postawiono zarzut wyłudzania poświadczeń nieprawdy we wpisach do KRS-u. Gaweł jest również podejrzany o podrabianie dokumentów, oszustwa związane z dotacjami z warszawskiego ratusza oraz ukrywania majątku przed wierzycielami. Istna szajka oszustów! Gaweł otrzymał dozór policji i zakaz wyjeżdżania z kraju i grozi mu teraz nie 4 a 25 lat więzienia.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

SUKCES! POLICJA PRZESZUKAŁA OŚRODEK NIENAWIŚCI. DELEGALIZACJA PEŁNĄ PARĄ. GDZIE UKRYWA SIĘ RAFAŁ GAWEŁ?

Lewactwo z Konradem Dulkowskim z OMZRiK na czele rozpacza, że „próbuje się ich zastraszyć”, a nawet – w myśl starej zasady – „zohydzić”. Coś podobnego! Jak można zohydzić coś co jest skrajnie obrzydliwe i na samą myśl przyprawia o wymioty? Jak bardzo trzeba być bezczelnym, żeby działania policji nazywać próbą „zohydzenia”, kiedy sama organizacja trudzi się splugawieniem wszystkiego co narodowe i katolickie?

14 komentarzy do “Szajka oszustów kieruje ohydnym OMZRiK! Antypolonicie Rafałowi Gawłowi grozi 25 lat więzienia

 1. Grozi, ale czy dostanie 25 lat?

  Kolejny sędzia/przestępca może go uwolnić… i jeszcze zażądać dla niego odszkodowania !

 2. Jeszcze takich podobnych band jest sporo , Coś tam , cos tam monitorują wykrywają itd itp . Skoro jest teraz dobry czas , na likwidację i wepchanie tego łajna na powrót do szamba , róbmy to metodycznie z uporem . Można zrobi\ć wykaz takich ,,organizacji,, z podaniem danych osobowych kierujących nimi . Publikować to wszystkimi możliwymi sposobami . włącznie z pikietami pod ich siedzibami

  • Ciekawe czy ten ,, ośrodek” zajmie się polonofobią której katolicy padają ofiarami ze strony żydów? To też jest rasizm

 3. Chciało by się, by sąd praworządnie rozprawił się z przestępcami, złodziejami, czy oszustami, raczej jeszcze długo nie będzie tak jak sobie marzymy, środowisko sędziów i adwokatów jest tak zepsute, że niema możliwości ich zresocjalizowania, pozytywny efekt można uzyskać tylko ich odsuwając od zawodu, ale co będzie skutkiem tego ? Zauważcie co hołota z poprzedniego rządu wyprawiała i wyprawia, oderwana od koryta. Można by wiele napisać co „komuna” wypaczyła w tym pięknym, mającym naprawdę dużo wartościowych ludzi kraju…

 4. Dotychczas mieli parasol ochronny rządzącego establishmentu. Teraz jest inna opcja i choć trudno nazwać Kaczyńskiego i PiS „ucieleśnieniem marzeń” dla Narodowców to przynajmniej stary gnijący układ liberalno lewicowy zostaje rozmontowany (miejmy nadzieję że do końca).

  • Tak LPM jest jego pomysłem i „organizacją”. Doi naiwnych z pieniędzy, i sie z tych środków nie rozlicza, bo to niby by zdradziło ich działania… Przykładem „Lisie Niebo” zbierali pieniądze na hektarową ogrodzoną działkę na której mieli trzymać „uratowane” lisy i karmić wege posiłkami. Oczywiście nie mogli podać miejsca gdzie by się to miało mieścić, ani żadnych zdjęć ani dosłownie nic… bo by źli myśliwi ich wytropili. Ale pieniędzy potrzebowali górę.

   • Ja właśnie byłam tą naiwną tzn. nie przekazałam na jego działania nawet złotówki (całe szczęście jestem ostrożna w tych sprawach), ale kibicowałam tym fundacjom, mieli w końcu taakie szlachetne plany. Nadal uważam, że tego rodzaju przedsięwzięcia są potrzebne, ale kto się teraz tego podejmie po takim skandalu. To naprawdę bulwersujące, bo uderza nie tylko w wiarygodność tych konkretnych osób, ale w cały trzeci sektor. Kilka lat temu też była przecież taka głośna afera dot. Jakuba Śpiewaka (znana fundacja Kidprotect), również chodziło o przywłaszczenie znacznej sumy pieniędzy i wydawanie ich na prywatne fanaberie pod płaszczykiem walki o prawa dzieci. Zresztą, mam pewne doświadczenie w wolontariacie(szeroki zakres, od katolickich po lewackie) i niestety czasami cele statutowe na papierze to jedno, a praktyka ma się do tego NIJAK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *