Scheuring-Wielgus pozwie prof. Stanisława Michalkiewicza za słowa o „ubeckiej ku*wie”. Zgotuje jej intelektualny łomot!

Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka .Nowoczesnej, a zarazem najgłupszy polityk w historii III RP podała do wiadomości mediów, że pozwie pana profesora Stanisława Michalkiewicza, który w dosadnych, a zarazem właściwych słowach skomentował skandal związany z zakłóceniem przez nią wykładu o Żołnierzach Wyklętych w toruńskim liceum.

„SCHEURING-WIELGUS JEST NAJGŁUPSZYM POLITYKIEM W HISTORII III RP.” KOMENTARZ DLA THE NOWY POLSKI SHOW

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze. To pokazuje, że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji. Kiedyś, jeszcze za okupacji, k***y gestapowskie były strzyżone do gołej skóry, a później już jakoś ten zwyczaj zaczął powoli zanikać i k***y ubeckie już nie były strzyżone.

Skutek mamy taki właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły i tak nie bardzo wiadomo co z tym robić. Tak naprawdę, za tego typu wyskoki posłanka powinna być wybatożona na gołą d**ę. Są granice bezczelności, są granice łajdactwa – a w każdym razie powinny być – podsumował współredaktor z Warszawskiej Gazety, prof. Stanisław Michalkiewicz.


Po dwóch tygodniach od wypowiedzi, najwyraźniej szukając rozgłosu, Scheuring-Wielgus zadeklarowała, że pozwie profesora do sądu. Pan Michałkiewicz powiedział o „ubeckiej ku..wie”. No to idziemy do sądu. Żądamy przeprosin i wpłaty na Hejtstop – posłanka napisała na Twitterze.

Poinformowała również o tym na Facebook’u.

Nie wiem czy prof. Michalkiewicz spotka się z Scheuring-Wielgus w sądzie i będzie miał okazję zgotować jej intelektualny łomot. Najpierw pozwólcie, że zrobię to sam. Za słowa prawdy: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa. Dziś prawda i modlitwa” grozi mi do trzech lat więzienia. Gdy poznam konkretną datę rozprawę, na pewno o niej poinformuję.

Poza tym ciekaw jestem czy Joanna Scheuring-Wielgus to masochistka czy idiotka? Przecież ta kobieta ściąga na siebie intelektualne cięgi.

10 komentarzy do “Scheuring-Wielgus pozwie prof. Stanisława Michalkiewicza za słowa o „ubeckiej ku*wie”. Zgotuje jej intelektualny łomot!

  1. O zapomniałem! To jest tak jak z procesem Rosati v’s Żuławski! Nigdy bym nie przypuszczał że Weronika to k…a gdyby nie fakt że widocznie się poczuwała i identyfikowała z postacią książkową!

    • Maciej, w punkt !!! Uderz w stół , nożyce się odezwą 😀 Tej pani… łatwo zrobić intelektualny łomot ( bez specjalnego wysiłku 😀 ) Życzę powodzenia , nokaut zapewne dostarczy… przyjemnych emocji !!!!

    • A pan Bartoszewski był? „Profesor” to także tytuł grzecznościowy, stosowany wobec osób prowadzących wykłady czy to w szkole średniej, czy wyższej. Grzeczność i dobre wychowanie nikomu jeszcze, Pani Krystyno< nie zaszkodziła.

      • Pan Michalkiewicz powiedział, jak ktoś nazwał go profesorem na wykładzie: „proszę Pana, profesorem to był Pan Bartoszewski” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *