„Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji?

Muzułmanie „ubogacają” polskie media. Powstał pierwszy tygodnik arabski o Warszawie „ZPZ Gazeta”.

Wydawany jest w trzech językach: arabskim, polskim i angielskim. Z raportu przygotowanego w 2013 roku przez doktoranta Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego Radosława Stryjewskiego, wynika że w stolicy Polski mieszka około 20 tysięcy muzułmanów. Tak było prawie cztery lata temu. Możemy się jedynie domyślać, że teraz jest ich o wiele więcej. Alzachrani Abdullah, wydawca i redaktor naczelny tygodnika chce, by gazeta była czytana nie tylko przez społeczność muzułmańską z Warszawy. Krótko mówią, zależy mu, by gazeta islamizowała znienawidzonych gojów, o czym świadczą jego dalekosiężne plany.
Na początku 2 miliony, później 38, a potem to już cała kula ziemska. W redakcji „ZPZ Gazeta” pracuje sześć osób, a w przyszłości… wszyscy mieszkańcy Warszawy – powiedział Abdullah.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

Na pytanie kiedy szef sześcioosobowej redakcji przybył do Polski, odpowiada niejasno, że przybył do Polski dwa lata temu. W jakich okolicznościach? Nie chce tego zdradzić. Rodzi się kolejne pytanie. Kto finansuje islamskie medium?

„ZPZ Gazeta” kosztuje 2 złote i na nasze szczęście można ją dostać jedynie w trzech kioskach w Warszawie. Jednak to o trzy kioski za dużo… Warto byście Państwo wiedzieli, które kioski w Warszawie sprzyjają islamizacji oraz informowali swoich znajomych, które punkty należy omijać z daleka. Warto również pomyśleć o tym, by informować o sprawie szerszą opinię publiczną. Może dobrym pomysłem będą naklejki na kioskach: „Tutaj sprzedają arabskie gazety. STOP ISLAMIZACJI”?

 

Źródło: wawalove.pl/alzahrani.pl

26 komentarzy do “„Opanujemy cały świat”! Pierwszy tygodnik arabski w Polsce! Które kioski sprzyjają islamizacji?

 1. Do tej pory Polska i Polacy byli niebywale silnie judaizowani przez media różnego rodzaju żydostwa, najczęściej lewackiego ale i też judeochrześcijańskiego ( nie mylić z katolicyzmem). Teraz mamy być jeszcze islamizowani. Czas się brać do roboty i rozpowszechniać media katolickie i polskie. Jeśli chodzi o katolickie to jest regularnie prowadzona działalność publicystyczna Bractwa Św. Piusa X. No i oczywiście takich Księży wielkiego ducha i serca jak Ksiądz Jacek. Jeśli chodzi o media czysto polskie to faktycznie z najbardziej popularnych widziałbym tu Niepodległą ( niestety bardzo podrożała ostatnio ) jak też w mniejszym stopniu Gazetę Warszawską ( na mój gust za bardzo pro Pisowska ). Pozostaje wyłapywanie interesujących treści na internecie, gdyż Dzięki Bogu rośnie nam świadomość społeczna i dochodzą nowi orędownicy sprawy katolickiej i polskiej.

 2. Wprost przeciwnie. Judeochrześcijaństwo istnieje i to w pełnej krasie. Wystarczy popatrzeć na dzisiejszy zjudaizowany, sprotentantyzowany, modernistyczny Kościół i herezje, które głosi np. dogmat o tzw wolności religijnej, dogmat o fałszywym ekumenizmie, zmiany w liturgii, zmiany w interpretacji przykazań Bożych, zwodnicze hasło : Pan Bóg kocha Cię takim jakim jesteś, więcej odwołań do Starego Testamentu niż do nauk Pana Jezusa Chrystusa itd. itp.

  • Poza tym chrześcijanie i żydzi różnie traktują sprawiedliwość. Dla chrześcijanina „nie zabijaj” to nie zabijaj nikogo i nigdzie, a dla faryzeuszy dawniej „nie zabijaj” dotyczyło tylko „bliźnich” jako rodziny, więc to są elementarne kwestie.

  • A głosi że biskup powinien być mężem jednej żony? Bo biblia tak.
   A czytałeś 10 przykazań w księdze wyjścia i powtórzonego prawa? Pewnie nie bo znasz je tylko z katechizmu nie wysiliłeś się by sprawdzić czy słowo Boże mówi to co katecheta lub ksiądz. Przeczytaj źródło a nie powtarzasz to co ci wklepali do głowy.

 3. To żydzi współpracują z muzułmanami, polecam artykuł Dyktat Rotszyldów:
  „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”

 4. Przeczytałem wydanie 1 i piszecie nieprawdę. Zaciekawił mnie tytuł ale szukacie sensacji. Gazeta w języku angielskim i arabskim. Nic kontrowersyjnego.

 5. W TRZECH KIOSKACH W WARSZAWIE, TRZY KIOSKI TRZEBA POOKLEJAĆ NAKLEJKAMI, TRZY KIOSKI SPRZYJAJĄ ISLAMIZACJI. nie macie co pisać to nie piszcie wcale po co takie brednie? Jeśli to prawda to napiszcie konkretnie które to kioski a nie półprawdę piszecie półsłówkami.

 6. Chorych psychicznie czyli lewaków powinno się zamknąć do psychiatryka, a stamtąd deportować do Afryki razem z ich „uchodźcami”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *