Coś pięknego! Skowyt Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła.

Doskonała wiadomość! Na nieszczęście ksenofobów i wrogów Ojczyzny z Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, prokuratura potwierdziła opublikowaną przeze mnie na Twitterze wieść o zbliżającej się wielkimi krokami delegalizacji ich Ośrodka Nienawiści. Jeszcze do wczoraj mieli nadzieję, że blefuje. Nic bardziej mylnego.

– To jest jakiś absurd. Z tego, co wiem, to pan Jacek Międlar używa często takich eufemizmów, że „prokuratura się zajmie”. Nie wiemy, co ma na myśli. Jeszcze dziś wyślemy zapytanie do prokuratury w tej sprawie – zapowiedział Rafał Gaweł, dyrektor ośrodka.

Podręczniki szkolne - sprawdź na Ceneo

I dodał:

– Jesteśmy zaszokowani. Jeśli okazałoby się, że znany ksenofob i antysemita, przyznający się oficjalnie do rasizmu, działa razem z prokuraturą ws. Delegalizacji naszej organizacji, to byłaby to wielka sprawa, na pewno wykraczająca poza granice naszego kraju – skomentował dla Polsat News.

Nic bardziej mylnego. Prokuratura dobiera im się do skóry, bo w Polsce nie ma miejsca na mowę nienawiści, którą prezentują.

Zobaczcie ich wpis. Ich skowyt jest najlepszym potwierdzeniem faktu, że mają świadomość, iż ich bezkarność dobiega końca.

Niech żyje Wielka Polska!

A to podziękowania za Wasze podpisy pod apelem ws. delegalizacji Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła. Dziękuję! Jesteście wspaniali!

19 komentarzy do “Coś pięknego! Skowyt Ośrodka Nienawiści Rafała Gawła.

  • Szczęść Boże. Taki trochę ze mnie nieufny Tomasz. Pojawiła sie stron, posty na fb i nie tylko zachęcające do „zrzuty” dla ks Jacka np https://zrzutka.pl/kksjsv – czy ta strona działa w imieniu ks Jacka ? W googlach wyszukałem z 3 bogi oficjalne ks Jacka. Jak mogę sprawdzić czy ten blog czy tam podane konto jest faktycznie faktycznego ks Jacka Międlara. Proszę o odpis na adres email, który podam by umieścić komentarz

 1. Pewne środowiska ,nie wiem jak ich nazwać,ale może nazwę talmudyczne,które nie znoszą Polaków i powstały,żeby szkalować,prześladować polską młodzież mają za cel uprzykrzyć
  życie Polakom.Wszędzie gdzie pojawiała się polska młodzież oni już byli sprężeni i gotowi do akcji.Polak zaczął się czuć w swoim domu osaczony.Obserwuję to z daleka,ale tak nie może być.

   • Że niejaki nie będę pisał bo ja nie chce Ciebie obrażać Jacek Międlar wysłał do ministerstwa sprawiedliwości wniosek o delegalizację a ministerstwo jest teraz bo stronie jego i przychyli się do wniosku.a że Ty też nie jesteś święty itd. To był program nie jakiego pana Kuby,tego co co tydzień inna fryzurę ma.

 2. Cieszę się, że mój podpis się przydał. Czas pokazać lewakom gdzie jest ich miejsce. Gaweł powinien już dawno siedzieć. Ten wspomniany przez Ciebie ks. Jacku skowyt to najpiękniejsza muzyka dla moich uszu. Niech Cię Bóg ma w swej opiece 🙂 Wykonujesz wspaniałą pracę dla dobra Ojczyzny i Kościoła 🙂 Jesteś dla mnie wzorem 🙂 Dziękuję 🙂

 3. Kiedyś pisałem do tego Gawła, że mogę podać przykłady rasistowskich wypowiedzi rabinów i Żydów o Polakach. Oczywiście – żadnej odpowiedzi. To, iż jest to przybudówka ADL Foxmana – wtedy (około rok temu) podejrzewałem. Teraz jestem pewien.

 4. Dziękuję Ci za to że walczysz o dobro Naszego Narodu i Polaków. Doszło do tego ze słowem nic nie można powiedzieć o talmudycznych żydach bo to antysemityzm a oni jawnie mogą nazywać nasze dzieci zwierzętami a nas bydłem do pracy dla nich. Jeszcze raz dziękuję i zachęcam do walki. Stoję za księdzem MUREM!!!. Bóg Honor Ojczyzna

 5. Niedawno natrafiłam na Księdza blog. Cieszę się, że sprawę Księdza białostocka prokuratura umorzyła.
  P.S. Jedno słowo o prokuratorze Horba – to pomocny i życzliwy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *